Licencje chmurowe CSP

CSP – Cloud Solution Provider  jest to model sprzedaży Office 365 i Usług Online w rozliczeniu miesięcznym. Rozliczenie uruchomionych Usług odbywa się raz w miesiącu, jednak sama płatność za uruchomione Usługi odbywa się co do dnia uruchomienia Usługi. Nie ma potrzeby podpisywania umowy.

Model CSP jest elastyczny gdyż umożliwia m.in. zmianę ilości załączonych Usług w ciągu roku, jak i miesiąca. Użytkownik może zwiększać i zmniejszać ilość Usług w zależności od zapotrzebowania na liczbę tzw. seatów/użytkowników.

W programie CSP dostępne są takie plany Office 365 jak: Office 365 Business, Office 365 Business Premium, Office 365 Business Essentials, Office 365 Pro Plus, Office 365 E1, E3, Usługi Online typu Exchange Online, Skype for Business, Exchange Online Kiosk ...  

W związku z abonamentową formą rozliczeń CSP to przede wszystkim:

  • ELASTYCZNOŚĆ!
    • Możliwość zmniejszania i zwiększania liczby seatów/użytkowników w ciągu roku, miesiąca (zmienna sytuacja w liczbie użytkowników/pracowników)
    • Możliwość zmiany/ wyłączenia planu w każdej chwili!
  • Płatności rozłożone w czasie, jedna zbiorcza faktura za uruchomione usługi raz w miesiącu
  • Możliwość uruchomienia darmowej wersji próbnej
  • Możliwość zakupu nawet pojedynczej licencji

 

Ceny

Mnogość produktów, które można nabyć w postaci licencji CSP, a także fakt, że ceny tych licencji zależą od kursów walut i przeliczane są na bieżąco każdego dnia powoduje, że bardzo prosimy o mailowe zwracanie się o ceny. Odpowiedzi udzielamy nie później niż następnego dnia roboczego.

Jak zamówić

Zamówienia przyjmujemy za pomocą poczty e-mail lub telefonicznie: Henryk Raczkowski tel. 91 462-31-75 wew. 302.
Realizacja zamówień nie jest dłuższa niż jeden dzień roboczy.

 

AER