Licencje wieczyste Open Academic

Licencje Open Academic to bardzo prosty sposób nabycia licencji wieczystych. Licencje Open przypisywane są do komputera, lecz można je przenosić pomiędzy komputerami. Nie ma potrzeby podpisywania umowy, wystarczy zdefiniować produkty i dokonać pierwszego zakupu.

Minimalna ilość licencji w pierwszym zakupie to pięć sztuk dowolnych licencji Microsoft (nie musi to być pięć takich samych, można mieszać różne licencje). Przez okres dwóch lat od pierwszego zamówienia można domawiać nawet pojedyncze licencje.

Licencje wieczyste Open Academic dają prawo do użytkowania wersji starszych (downgrade), nie dają prawa użytkowania wersji przyszłych (upgrade). Możliwe jest wykupienie prawa do wersji przyszłych (obowiązuje ono przez 2 lata i podnosi cenę licencji o ok. 60 %).

W ramach programu Open Academic dostępne bardzo różnorodne licencje:

  • Aplikacje (pakiety Office, poszczególne składniki tych pakietów, inne aplikacje)
  • Serwery (Windows Server, SQL Server, Exchange Server i inne)
  • Systemy operacyjne (Windows Professional Upgrade)

     

Ceny

Mnogość produktów, które można nabyć w postaci licencji Open Academic, a także fakt, że ceny tych licencji zależą od kursów walut i przeliczane są na bieżąco każdego dnia powoduje, że bardzo prosimy o mailowe zwracanie się o ceny. Odpowiedzi udzielamy nie później niż następnego dnia roboczego.

Jak zamówić

Zamówienia przyjmujemy za pomocą poczty e-mail lub telefonicznie: Henryk Raczkowski tel. 91 462-31-75 wew. 302.
Realizacja zamówień nie jest dłuższa niż dwa dni robocze.

 

AER