Oprogramowanie ABBYY

ABBYY FineReader Professional Edition to niezwykle inteligentne, profesjonalne oprogramowanie OCR do tworzenia edytowalnych i przeszukiwalnych plików elektronicznych z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego. ABBYY FineReader daje użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, poprzez przekształcenie ich w dostępne i zdatne do użytku informacje.

ABBYY PDF Transformer Plus to wielokrotnie nagradzana aplikacja nowej generacji do pracy z dokumentami PDF. Wyposażone w zestaw nowych funkcji oprogramowanie obsługuje kompleksowo dokumenty PDF. Zawiera m.in. łatwe w użytkowaniu narzędzia do przeglądania i edytowania treści dokumentów PDF oraz wpisywania komentarzy, zapewnia możliwość współpracy z wykorzystaniem dokumentów PDF, posiada ulepszone narzędzie wyszukiwania treści i narzędzia do tworzenia zabezpieczeń oraz rozbudowane funkcje tworzenia i konwersji plików PDF. Pozwala to użytkownikom na przeglądanie, zarządzanie i wyodrębnianie tekstu ze wszystkich typów dokumentów PDF bez konieczności stosowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania.

Ceny

Ceny produktów ABBYY dla edukacji są ok. 25 % niższe, niż ceny tych samych produktów w wersjach komercyjnych. Po szczegóły cenowe prosimy zwracać za pomocą poczty e-mail, odpowiemy nie później niż w następny dzień roboczy. Dostępne są również wersje Upgrade (uaktualnienia z wersji wcześniejszych), informacje o cenach uaktualnień przesyłamy również mailem.

Jak zamówić

Zamówienia przyjmujemy za pomocą poczty e-mail lub telefonicznie: 91 462-31-75 wew. 302.

Realizacja zamówień nie jest dłuższa niż jeden dzień roboczy w przypadku licencji elektronicznych lub dwa dni robocze w przypadku produktów paczkowanych.

 

ABBYY